Black and White - společnost bez ručení

ZPĚT

Víkendová akce Black & White

Říkáte spíše napůl plná nebo zpola prázdná? Věříte, že 2 + 2 může být 1? Kdo řekl, že modrá je dobrá? Myslíte, že uklízečka je méně než profesor? Máte rádi diskuzi? Má pro vás něcí názor větší váhu? A co postoj? A jaký je v tom rozdíl?

Zkoušeli jste se už postavit na vlastní nohy? Ano? A co kdyby vás zase někdo položil? Co vám připadné divné? Sníh v létě? Průvod čarodějnic? Ponožky v sandálech? A proč? Udělali jste někdy něco šíleného? Ne? A chtěli byste?

Přemýšlíte nad tím?

  • ANO - pak jsme připravili akci přesně pro Vás.
  • NE - pak jsme připravili akci přesně pro Vás.

Budete mít možnost vzít osud pevně do svých rukou. Rozhodnout se. Přesvědčit ostatní. Nechat se přesvědčit. Promluvit, poslechnout. Ne(ne)chat se zlákat. Sestavit si priority. Zamyslet se. Tvořit a být tvořen. Hrát, sportovat, taktizovat, prožívat i sledovat. A tajit dech.

Praktické údaje

Tradiční jarní víkendová akce se uskuteční od čtvrtka 1. dubna do neděle 4. dubna 2010 (velikonoční prázdniny).

Přihlašování probíhá pouze osobně. Stačí odeslat Vaše kontaktní údaje z formuláře níže a my už se Vám sami ozveme, představíme akci a dohodneme další podrobnosti. Víkendová akce bude tentokrát stát 690,- Kč na jednoho účastníka**. Cena zahrnuje stravu, ubytování a náklady na program (dopravu si každý účastník hradí sám). Cena pro přizvané kamarády je 950,- Kč na osobu.

* Akce je pořádána jako víkendová akce projektem GaTe a podléhá pravidlům účasti na akcích.

** Letos jsme nedostali žádnou grantovou podporu, proto musí tentokrát být cena bez mála rovna reálným nákladům na akci..